Náš Příběh

NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte v Jolly Style! V našem internetovém obchodě, kde najdete elegantní doplňky, oblečení a nejen to pro svého milovaného mazlíčka.

 

JAK TO VŠE ZAČALO?

 

Vznik značky a samotného e-shopu Jolly Style se zrodil z lásky. Z lásky k naší milé fence Jolly. Jo je přirozeně krásná jako každý pejsek, ale chtěli jsme každodenní rutinní život ozdobit stylovými a zároveň pohodlnými doplňky. Spojili jsme tedy naši lásku k Jolly a módě a tak se v roce 2020 zrodila značka Jolly Style a s ní i tento internetový obchod.

 

Screenshot 2022-02-07 132620
Screenshot 2022-02-07 132634

Na co klademe důraz?

 

Jsme zastánci toho, že pohodlí a bezpečnost našich mazlíčků by měly být na prvním místě. Bez ohledu na to, zda se jedná o produkty naší vlastní značky nebo našich partnerů, funkčnost, kvalita a pohodlí jsou pro naše výrobky rozhodujícími faktory. Styl a trendy jsou jen příjemným doplněním k tomu, co vám nabízíme. Každý produkt značky Jolly Style byl navržen v České republice a ručně vyroben v Evropě z nejkvalitnějších materiálů. Kromě našich chlupatých zákazníků z České republiky a Slovenska již kvalitu našich výrobků ocenili i velkoobchodní partneři z České republiky, Německa, Slovenska, Nizozemska a Polska. V nabídce našeho e-shopu jsou také výrobky světových značek, jejichž filozofie, koncepce kvality, pohodlí a stylu zcela shoduje s tou naší..Zveme vás na prohlídku našeho internetového obchodu, kde najdete dokonalé produkty, které z vašeho čtyřnohého parťáka jistě udělají nejstylovějšího a zároveň nejšťastnějšího mazlíčka vůbec!

 

 

Inspirujte se a buďte #stylishjolly

Jolly & Mariia
Za tým JollyStyle