Náš Příběh

NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte v Jolly Style! V našem internetovém obchodě, kde najdete elegantní doplňky, oblečení a nejen to pro svého milovaného mazlíčka.

 

JAK TO VŠE ZAČALO?

 

Vznik značky a samotného e-shopu Jolly Style se zrodil z lásky. Z lásky k naší milé fence Jolly. Jo je přirozeně krásná jako každý pejsek, ale chtěli jsme každodenní rutinní život ozdobit stylovými a zároveň pohodlnými doplňky. Spojili jsme tedy naši lásku k Jolly a módě a tak se v roce 2020 zrodila značka Jolly Style a s ní i tento internetový obchod.

 

Screenshot 2022-02-07 132620
Screenshot 2022-02-07 132634

Na co klademe důraz?

 

Jsme zastánci toho, že pohodlí a bezpečnost našich mazlíčků by měly být na prvním místě. Bez ohledu na to, zda se jedná o produkty naší vlastní značky nebo našich partnerů, funkčnost, kvalita a pohodlí jsou pro naše výrobky rozhodujícími faktory. Styl a trendy jsou jen příjemným doplněním k tomu, co vám nabízíme. Každý produkt značky Jolly Style byl navržen v České republice a ručně vyroben v Evropě z nejkvalitnějších materiálů. Kromě našich chlupatých zákazníků z České republiky a Slovenska již kvalitu našich výrobků ocenili i velkoobchodní partneři z České republiky, Německa, Slovenska, Nizozemska a Polska. V nabídce našeho e-shopu jsou také výrobky světových značek, jejichž filozofie, koncepce kvality, pohodlí a stylu zcela shoduje s tou naší..Zveme vás na prohlídku našeho internetového obchodu, kde najdete dokonalé produkty, které z vašeho čtyřnohého parťáka jistě udělají nejstylovějšího a zároveň nejšťastnějšího mazlíčka vůbec!

 

 

Inspirujte se a buďte #stylishjolly

Jolly & Mariia
Za tým JollyStyle

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení