O NÁS

Vítejte v Jolly Style!  

 Jolly Style představuje nejen značku, ale i e-shop a kamennou prodejnu prvotřídních psích oblečků a doplňků, která byla založena v roce 2019 v České republice, v Praze.
Nabízíme širokou škálu psích oblečků ve špičkové kvalitě, a navíc v pestrých i moderních designech, aby si procházku užil nejen pes, ale i jeho majitel. V obchodě Jolly Style najdete také doplňky vhodné pro venčení a cestování jako jsou například obojky, vodítka, postroje, tašky a autosedačky, ale také doplňky do domácnosti, jako jsou psí pelechy nebo domečky a spousty dalšího. Jsme zastánci toho, že pohodlí a bezpečnost našich mazlíčků by měly být na prvním místě. Bez ohledu na to, zda se jedná o produkty naší vlastní značky nebo našich partnerů, funkčnost, kvalita a pohodlí jsou pro naše výrobky rozhodujícími faktory. Styl a trendy jsou jen příjemným doplněním k tomu, co vám nabízíme. 


Při návštěvě obchodu Jolly Style se vám i vašemu mazlíčkovi dostane služeb té nejvyšší úrovni. Náš poradce vám pomůže najít dokonalý obleček pro vašeho mazlíčka, poradí vám s výběrem doplňků a samozřejmě vašeho miláčka potěší lahodnými pamlsky. Návštěva našeho obchodu bude pro vás i vašeho mazlíčka opravdovým zážitkem.


Na našich webových stránkách naleznete všechny informace potřebné pro online nákup a to v podobě velikostních tabulek, kvalitních fotografií a podrobných popisů jednotlivých produktů. Pokud si však nejste jisti některým produktem nebo potřebujete poradit s velikostí, popřípadě chcete detailnější fotografie/videa, můžete nám zavolat na telefonní číslo +420773892916, napsat nám e-mail nebo zprávu na instagram. Na zprávy reagujeme, v pracovní době, během 10 minut.

Možná se ptáte, jak vznikl název Jolly a odkud se vůbec vzal nápad vytvořit takový projekt?

Vznik značky a samotného e-shopu Jolly Style se zrodil z lásky. Z lásky k naší milé fence Jolly. Ano, je přirozeně krásná jako každý pejsek, ale chtěli jsme každodenní rutinní život ozdobit stylovými a zároveň pohodlnými doplňky. Spojili jsme tedy naši lásku k Jolly a módě, díky čemuž se v roce 2019 zrodila značka Jolly Style a s ní i e-shop www.jollystyle.eu. V roce 2022 jsme na přání mnohých zákazníků otevřeli v Praze prodejnu a výdejní místo, kde si mohou naši čtyřnozí zákazníci vše vyzkoušet ještě před nákupem.

Jolly Style je také výhradním distributorem značky Suzirie, která vyrábí jedinečné oblečky pro psy. Máte-li zájem stát se naším velkoobchodním partnerem, můžete se seznámit s podrobnými informacemi na tomto odkazu- www.jollystyle.eu/velkoobchod/