Výměna a vrácení zboží

Jak vrátit e-shopovou objednávku?

Zboží můžete vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené, s visačkami a ideálně také v originálním obalu. U oblečků pro pejsky i bez chlupů.

Zboží můžete vrátit úplně zdarma  s dokladem o koupi a formulářem  Formular_pro_vraceni_nebo_vymenu_zbozi Jolly Style na kterékoli pobočce Zásilkovny stačí nahlásit unikátní kód 94421845 a bsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá Vam potvrzení o převzetí zásilky. Nebo přineste osobně spolu s dokladem o koupi a formulářem na adresu:  Vrchlického 51, Praha, 150 00, Jolly Style.

Peníze Vám vrátíme na uvedený účet do 14 dnů po obdržení vráceného zboží.

Od kupní smlouvy nelze odstoupit v těchto případech (to vše dle občanského zákoníku):

 • pokud zboží bylo upraveno podle přání kupujícího
 • u zboží, které podléhá rychlé zkáze
 • u zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím
 • u zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit

Jak reklamovat zakoupené zboží?

Ačkoliv prodáváme pouze prvotřídní zboží, jako u každého obchodníka se Vám může se stát, že bude nutné zboží reklamovat. Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, kontaktujte nás na telefonu +420 773 892 916, nebo emailem na info@jollystyle.cz (je třeba uvést Vaše jméno, číslo kupního dokladu - faktury a název reklamovaného zboží). Dohodneme s Vámi další postup. 

Pokud zakoupené zboží vykazuje vady, nespňuje vlastnosti, které jsou popsány v popisu výrobku nebo se poškodilo, máte právo jej reklamovat. Podmínky reklamace popisují Obchodní podmínky v odstavci 7. práva z vadného plnění.

 • Reklamaci je třeba uplatnit bezodkladně, aby nedošlo k rozšíření vady a v jejím důsledku k zamítnutí reklamace. 
 • Reklamace musí být uplatněna nejpozději ve 24měsíční lhůtě, nevztahuje se na zboží, které má uvedeno minimální datum trvanlivosti nebo je prodáno za sníženou cenu z důvodu předem oznámené vady, se kterou ho spotřebitel vědomě zakoupil.
 • K reklamaci není možné zasílat zboží zakoupené u jiného prodejce nebo bez kupního dokladu (účtenka, faktura).

Prodávající neodpovídá za vady v těchto případech:

 • je-li vada je na věci v době převzetí a pro takovou vadu je sjednána sleva z kupní ceny,
 • jde-li o zboží použité a vada odpovídá míře používání nebo opotřebení, které mělo zboží při převzetí kupujícím,
 • vada vznikla na věci opotřebením způsobeným obvyklým užíváním, nebo vyplývá-li to z povahy věci (např. uplynutím životnosti),
 • je způsobena kupujícím a vznikla nesprávným užíváním, skladováním, nesprávnou údržbou, zásahem kupujícího či mechanickým poškozením,
 • vada vznikla v důsledku vnější události mimo vliv prodávajícího.

Jak postupovat při reklamaci

Vyplňte "Formulář pro uplatnění reklamace" a reklamované zboží nám spolu s dokladem o koupi a vyplněným formulářem můžete vrátit úplně zdarma na kterékoli pobočce Zásilkovny stačí nahlásit unikátní kód 94421845 a obsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá Vam potvrzení o převzetí zásilky. Nebo přineste osobně spolu s dokladem o koupi a formulářem na adresu:  Vrchlického 51, Praha, 150 00,  Jolly Style.

Peníze Vám vrátíme na uvedený účet do 14 dnů po obdržení vráceného zboží.

My vám do tří dnů od převzetí reklamovaného zboží potvrdíme, zda jsme zboží do reklamace přijali.

Do 14 dnů od přijetí zboží k reklamaci se vyjádříme k posouzení reklamace a navrhneme způsob řešení s ohledem na vámi vybraný způsob řešení, který zaškrtnete ve formuláři.

Lhůta na vyřešení reklamace je opět 14 dní nebo dle dohody (např. u řešení opravou).

Jak vyměnit zboží, které jste zakoupili přes e-shop a nesedí?

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a Vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obleček nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali.

Pokud víte, podle vyzkoušeného zboží, za jakou velikost potřebujete zboží vyměnit, ověřte si jeho dostupnost na e-shopu, e-mailem nebo telefonicky. Pokud je požadované zboží k dispozici, vyplňte Formular_pro_vraceni_nebo_vymenu_zbozi Jolly Style  a můžete vrátit objednavku úplně zdarma  s dokladem o koupi a formulářem na kterékoli pobočce Zásilkovny stačí nahlásit unikátní kód 94421845 a bsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku a předá Vam potvrzení o převzetí zásilky. Nebo přineste osobně spolu s dokladem o koupi a formulářem na adresu:  Vrchlického 51, Praha, 150 00,  Jolly Style.

Zboží zaslané na výměnu musí být: 

 • zaslané ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží (pozdější výměny nebudou akceptovány)
 • zcela nepoškozené, čisté a kompletní
 • v původním obalu / s originální visačkou
 • pokud bude zboží k výměně poškozené, ponese známky opotřebení nebo nebude vráceno v prodejním obalu či s originální visačkou, nemusí být přijato nebo se dohodneme na snížení jeho hodnoty

V případě, že se cena vyměněných produktů liší, bude vám doplatek naúčtován. V případě přeplatku (vyměňujete za levnější zboží) se Vám ozveme a navrhneme kompenzaci formou zboží v hodnotě přeplatku.

Vyměněné zboží vám bude zasláno s naúčtováním poštovného.

Adresa pro zasílání zboží

Jolly Style 
Vrchlického 51
150 00 Praha 

TELEFON
Na telefonu jsme k dispozici každý všední den mezi 10:00 a 18:00.
(+420) 773 892 916

E-MAIL
Na e-mailu jsme (skoro) pořád.
info@jollystyle.eu

FACEBOOK
Napište nám přes Facebook Messenger.
https://www.facebook.com/jolly_style_store